Osobní poradenství poskytuji v oblasti stylu a celkové vizáže.  
 

Podle mého názoru je jedno z jaké strany člověk začne svoje věci měnit, důležité je, že se do toho pustí, když příjde impuls měnit, zlepšovat, růst. Začít změnou image nebo změnou přístupu k líčení může být začátek opuštění takzvané bezpečné zóny. Je to způsob jak si něco vyzkoušet a pomalu pozorovat, co se děje a nakolik nám změna přinesla pozitivní výsledky. Protože ale i toto je vstup do naší psychiky doporučuji vždy pracovat s profesionálem.

Nejlepší změna je ta, která přináší příjemný pocit do našeho života. Jestli opravdu potřebujete ve svém životě pozitivní posun, jediné co k tomu opravdu potřebujete je cítit se uvnitř dobře a to co nejdéle počas dne. Proto se i ta bezpečná zóna, o které jsem mluvila může stát velmi zásadní. Podstatou pozitivního myšlení, kterého jsem velkým příznivcem, je "Ciť se dobře", odkud pomalu přejdeme na "Miluj se" až k "Změň všechno co není tak jak si ve svém životě představuješ". ZÁZRAKY na sebe nikdy nenechají dlouho čekat, když jsme na ně připraveni.

Pojďme se podívat blíže na to, co Vám mohu nabídnout.

Stylistika

Je to jednoduché. Ráno vstanete, postavíte se před šatník a vytáhnete přesně to na co dnes máte náladu. Věci uložené podle sezóny a barev, podle možných kombinací. Ne? Není to tak? Nefunguje to a nevíte jak to udělat? Stojíte tam, šatník plný k prasknutí a Vy nemáte nic na sebe. Nebo jste bezradný/á z nakupovaní nového oblečení. Máte pocit, že i když je v obchodech záplava oblečení, Vy si nic nemůžete a neumíte vybrat? To všechno a mnohem víc Vám pomůžu vyřešit, dodám odvahu a nasměřuji jak na to v budoucnu, když už na to budete sám/sama. 

Vizáž

Vhodným líčením lze dosáhnout velkých výsledků, avšak bez vytvoření vlastního stylu a celkové vizáže můžeme zůstat na půli cesty k cíli. Nabízím Vám poradenství v oblasti celostní vizáže. Co to obnáší. Poradenství v oblasti barevné typologie, výuka líčení, příležitostné líčení na slavnostní akce, prodej dekorativní kosmetiky kterou při líčení používám aby jste i Vy sama dokázala dosáhnout výsledků jako profesionál, a několik dobře mířených rad přesně a jenom pro Vás.